• info@kimyaicmimarlik.com
  • 0(542) 222 15 25

Portmanto

Portmanto, genellikle evlerde kullanılan dolap tarzı mobilyalardır. Evlerin giriş kısımlarında yer alan ve gerekli eşyaların muhafaza edilmesini sağlayan portmantolar, birçok eşyayı bir arada barındırarak ortamın genişlemesini sağlayacak ve karışmasını önleyecektir. Portmanto, genellikle ayakkabılık ve askı olarak kullanılan ürünlerdir. Fakat bunun yanı sıra farklı ürünlerin yerleştirilmesi de mümkündür. Oldukça avantajlı olan bu ürün çeşitli boyutlarda ve modellerde üretilebilmektedir. Bu noktada Kimya İç Mimarlık  ihtiyaca yönelik mobilya tasarımı yapmakta ve evin biçimine uygun portmanto tasarımı yapmaktadır. Bu sayede standart olan portmantoların alınması zorunluluğu ortadan kalkmakta ve evin biçimi için en uygun olacak model yaptırılabilmektedir.

Portmanto hangi alanlarda kullanılır?

Portmanto, her alan için uygun olan bir ürün değildir. İçerisine ayakkabıların ve ceketlerin asılabiliyor oluşu portmanto konumunun evin girişi olmasına neden olmuştur. Portmantolar evin antresinde olduğunda gelen kişiler ceketlerini ve montlarını kolaylıkla asabilecektir. Bu sayede rahat bir kullanım imkanı oluşmakta ve montların ev içerisine yayılması önlenmektedir. Hem ayakkabılık hem de askılık olarak kullanılan bu pratik mobilya, evler için oldukça avantajlı bir seçim olacaktır.

Portmanto kullanımının avantajları

Portmanto oldukça avantajlı bir mobilya biçimidir. Yalnızca bir dolap olmayan portmantolar, dışardan eve girildiğinde kişinin üzerinde olan mont ya da ayakkabı gibi ürünlerin muhafazasını sağlamaktadır. Portmantoların tek avantajı bu değildir. Genellikle dolaplı olan portmantolar ev içerisinde yer alan gereksiz eşyaların o dolaplarda toparlanmasını ve ev içerisindeki kalabalığın en etkili şekilde giderilmesini sağlamaktadır. Bu yönü ile oldukça avantajlı olan ürün, her ev için gerekli olan mobilya tasarımlarından bir tanesidir.

Kimya İç Mimarlık ve Portmanto

Kimya İç Mimarlık, evlere uygun olarak üretilen özel yapım mobilyalar ile ön plandadır. Portmantolarda bu tarz mobilyalardan bir tanesidir. Her evin biçimi aynı değildir. Bazı evlerin girişi oldukça küçük, dar olmakta ve standart adı altında satılan portmanto modelleri o tarz evlere uymamaktadır. Kimya İç Mimarlık sayesinde bu problem ortadan kalkmakta ve evin biçimi nasıl olursa olsun ona uygun portmantolar üretilmektedir. Bu sayede en ufak antreler için bile portmanto yaptırılabilmekte ve bu avantajlı üründen faydalanılmaktadır.

Nasıl
Yardım Edebiliriz!

Her işe bütünleşik olarak yaklaşmanın önemini anlıyor ve basit ve kolay iletişimin gücüne inanıyoruz.

Bilgi İçin Bize Ulaşın !

Soğanlık Yeni Mah. Eraykent Cad. Eraykent Sitesi No: 3/F-11 Kartal/İstanbul
0 (542) 222 15 25 / İSTANBUL
info@kimyaicmimarlik.com

HEMEN ARA HEMEN YAZ LOKASYON